"הקשבה אקטיבית לגיוס כוח הריפוי הפנימי"

סדנה למאמנים אישיים ועסקיים ולמטפלים בשיטות שונות, בה אלמד אתכם לרתום את המצב הפיזיולוגי של הלקוחות שלכם להצלחת התהליך הטיפולי / אימוני.

הבטיחו את מקומכם בסדנה

"הקשבה אקטיבית לגיוס כוח הריפוי הפנימי"

האם ידעתם שכאשר מטופלת שלכם מגיעה עם כאב ראש זה מצביע על משהו מאוד ספציפי בחיים שלה באותו הרגע?

האם ידעתם שכאשר מתאמן שלכם מדווח לכם שיש לו כאב בטן, אפשר בקלות לרתום את המצב הפיזיולוגי שלו לתהליך האימוני ולעזור לו להגיע לתובנות מאוד מדויקות עבורו?

כאשר אדם חווה כאבים, מחלות וסימפטומים גופניים שונים, יש לזה קשר עם חוויה רגשית-מנטלית שהיוותה מעין טריגר להופעת הבעיה הפיזיולוגית – ואפשר לעבוד עם זה ואף להגיע לתוצאות נפלאות.

באמצעות תהליכים מנטליים-רגשיים מגישות שונות אני אסייע לכם לזהות את המקור הרגשי של הבעיה של המטופל או המאומן שלכם ובתהליך קצר מועד תוכלו לשפר את המצב הבריאותי שלו ולדייק את התהליך אימוני-טיפולי שלכם.

נגן וידאו

עם מה תצאו מהסדנה?

הקשבה יוצאת דופן

כלי לאבחון מיוחד של המצב הרגשי של המטופל / מתאמן שלכם.

תקשורת מדויקת

טכניקה בדיבור להפחתת כאבים / סימפטומים גופניים לשימוש בקלינקה / חדר האימון.

מורה נבוכים

כלי לאבחון וליצירת מפה מקיפה לתהליך אימוני / טיפולי.

הגדלת ההכנסה

חיבור מיוחד בינכם ללקוחות שלכם ויותר לקוחות מרוצים שיספרו על השרות הנפלא שלכם.

בסדנה אלמד אתכם:

לוח זמנים:

לקוחות מספרים

מטופלים מספרים

קצת עלי..

אני גיא מסד, מנחה בכיר ב – NLP ודמיון מודרך ומשלב בטיפולים ובהרצאות שלי את הידע של ד"ר נאדר בוטו. מתמחה בקיום תהליכים מנטאליים-רגשיים שמובילים את המטופלים להתחבר ולגייס כוח הריפוי הפנימי-טבעי שלהם, בהתמודדות עם כאבים ומחלות שונות.

במשך 23 שנים שירתתי בצבא בתפקידי לחימה ומטה והשתחררתי בדרגת סא"ל.

במהלך לימודי ה – NLP, שהתקיימו בשנתיים האחרונות לשירותי הצבאי, השתחררתי מאלרגיה שהיתה לי ובהמשך גם מאסטמה שליוותה אותי מספר שנים.

בזכות לימודי ה – NLP  והתהליכים האישיים שעברתי בחרתי לעזור לאנשים להתמודד עם בעיות פיזיולוגיות שונות, להפחית כאבים ואף להחלים ממחלות, וכל זה באמצעות תהליכים רגשיים, כש – NLP ושטיפה אנרגטית הם הכלים העיקרים בהם אני משתמש.

בשנים האחרונות אני מעביר סדנה מיוחדת למטפלים ומאמנים, סדנה המשלבת ידע מתוך ה – NLP והגישה של ד"ר נאדר בוטו.

בסדנה זו אני מלמד מטפלים בגישות שונות ומאמנים אישיים ועסקיים, טכניקה ייחודית שפיתחתי – "הקשבה אקטיבית לגיוס כוח הריפוי הפנימי", שבאמצעותה ניתן להיעזר במצב הפיזיולוגי של המטופל / מאומן ולרתום אותו להצלחת התהליך האימוני / טיפולי.

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!